Bibla Shqip

Psalmet 133

Psalmet

Tabela e Librave tė Biblės

Kapitulli 134

1

Ja, bekoni Zotin, ju, tė gjithė shėrbėtorėt e Zotit, qė e kaloni natėn nė shtėpinė e Zotit.

2

Ngrini duart nė drejtim tė shenjtores dhe bekoni Zotin.

3

Tė bekoftė Zoti nga Sioni, ai qė ka krijuar qiejtė dhe tokėn.

Psalmet 135