Po punojmë për të rikthyer materialet e faqes!

0
1590

Përshëndetje miq,

Web-under-constructionJu njoftojmë se po fillojmë përgatitjet për ta rikthyer faqen e albKristian.com në një funksionim më normal dhe të plotë si më parë.

Synimi parësor është të rikthejmë shkrimet dhe materialet e publikuara, si dhe ta rifreskojmë me materiale të reja.

Mund të kemi nevojë për vullnetarë që të na ndihmojnë të rikopjojmë materialet e vjetra në faqen e re ndaj nëse jeni të interesuar, ju ftojmë të na kontaktoni.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.