Bibla Shqip

Psalmet 132

Psalmet

Tabela e Librave tė Biblės

Kapitulli 133

1

Ja, sa e mirė dhe e kėnaqshme ėshtė qė vėllezėrit tė banojnė bashkė nė unitet!

2

Éshtė si vaji i ēmuar i shpėrndarė mbi krye, qė zbret mbi mjekrėn e Aaronit, qė zbret deri nė cep tė rrobave tė tij.

3

Éshtė si vesa e Hermonit, qė zbret mbi malet e Sionit, sepse atje Zoti ka vėnė bekimin, jetėn nė pėrjetėsi.

Psalmet 134